Przejdź do treści

Młyńska 23

Katowice, Młyńska 23/3

Krzysztof Jaglarz 501771506

SZYBKIE ZAPYTANIE

Opis

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu powierzchni usługowej w Kompleksie Biurowo-Usługowym Młyńska 23, położonym w najlepszym miejscu Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego wejścia na: - nowy Dworzec PKP (520 pociągów codziennie), nowy Dworzec MPK (ponad 700 autobusów codziennie), - największy, darmowy (2h) parking w centrum miasta (1200 miejsc), postój busów i taxi, dodatkowo parking przed budynkiem (na godziny lub abonamenty) - bezpośrednie sąsiedztwo nowej Galerii Katowickiej - dodatkowo komfortowy przejazd podziemny dla samochodów Od początku 2014 roku, jest to najlepszy adres w Katowicach, ze wszystkimi plusami centrum i bez minusów, które z reguły trapią takie lokalizacje (np. problemy z parkowaniem, z dojazdem, słaby ruch pieszy wieczorami i w weekendy itd.) W związku z otwarciem Dworca PKP i otwarciem Galerii Katowickiej największymi atutami tego miejsca jest idealna wręcz lokalizacja, możliwość podjazdu samochodem pod sam Budynek, co jest wyjątkiem w samym centrum Katowic, a przede wszystkim 1.200 miejsc parkingowych w odległości kilkudziesięciu metrów, duży węzeł komunikacyjny (m. in. Dworzec PKP, Dworzec Autobusowy, postoje busów i taxi itd.). Dzięki otwarciu przejazdu pod Galerią dla samochodów z kilku stron, dojazd i wyjazd jest naprawdę komfortowy. Pełna infrastruktura centrum miasta to kolejny plus. Tak więc można śmiało powiedzieć, że jest to najlepsze miejsce w Katowicach. Jest to jedyne miejsce w sercu Katowic, gdzie będzie za dużo miejsc parkingowych. To w tym miejscu wszyscy katowiczanie będą zostawiać samochody na parkingu i będą dalej szli do pracy, coś załatwić, kupić lub spotkać się. Nowy plac, lub raczej Nowy Rynek, stał się przyjazną i tętniącą życiem przestrzenią publiczną przez 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora. A sąsiadujące Multikino, kino wielosalowe ofertę tę tylko uzupełni.

Oferta najmu

 • Powierzchniaod 30 do 120 m2
 • Stawka czynszu39,99 zł/m2
 • Opłata eksploatacyjna28,61 zł/m2

Standard

 • Czujniki dymu
 • Klimatyzacja (opcjonalnie)
 • Kontrola dostępu
 • Łącze światłowodowe
 • Ochrona budynku
 • Okablowanie elektryczne
 • Okablowanie komputerowe
 • Okablowanie telefoniczne
 • Otwierane okna
 • Podwieszane sufity
 • Recepcja
 • Wykładzina
 • Parking
 • Winda

Inwestycja objęła wyburzenie kamieniczki przy ul. Młyńskiej 21 i wybudowanie w to miejsce nowego, całkowicie przeszklonego, nowoczesnego Budynku. Dodatkowo inwestycja objęła nadbudowę kamienicy pod numerem 23 oraz wybudowanie nowej oficyny przy pl. Szewczyka 7. Łączna oferowana powierzchnia to 2500 m², na sześciu kondygnacjach naziemnych.

          Zapewniono wysoki standard wykończenia m. in.: szklana elewacja zewnętrzna i wewnętrzna (segment A i D), wewnętrzne doświetlenie naturalnym światłem, klimatyzacja, nowoczesna wentylacja mechaniczna ochrona, CCTV i winda pół-panoramiczna. Materiały wykończeniowe (m. in: szkło, metal, drewno, cegła) dobrane tak, aby jednoznacznie wyróżnić się spośród innych oferowanych powierzchni, przy zapewnieniu wysokiego standardu i komfortu pracy dla Najemców i ich gości.

          Szklana elewacja, umożliwia z jednej strony komfortowe doświetlenie, a z drugiej zaś sformułowanie bardzo mocnego przekazu informacyjnego czy reklamowego. Dodatkowo 3 zewnętrzne ekrany reklamowe HD umożliwią sformułowanie zauważalnego przekazu informacyjnego czy reklamowego dla prawie 80.000 osób przechodzących w pobliżu codziennie. Jest to idealne miejsce na bardzo silną reklamę również brandową.

          Sam rozkład uwzględnia specyficzne wymagania branży biurowo-usługowej, bez zbędnych ścian nośnych i z dużym doświetleniem. Na przykład w segmencie A powierzchnie mają z obu stron szklane okna-witryny o wysokości 3m i szerokości 8m. Dowolność ustawienia szklanych ścianek działowych czy z g-k pozwoli optymalnie wykorzystać każdą powierzchnię. Nawet wewnętrzne pokoje będą komfortowo doświetlone, schłodzone wraz z optymalną wymianą powietrza – to standard nowoczesnych biur w Europie. Elastyczny układ aneksów jadalnych i sanitarnych to dodatkowy bonus.

          Oferta wynajmu obejmuje otwarte lub zamknięte, dedykowane aneksy biurowe, z kontrolą dostępu, o powierzchni od kilkudziesięciu do 500m².

Formularz kontaktowy