Przejdź do treści

Młyńska 23 Lokal gastronomiczny

Katowice, Młyńska 23/poziom -1

Krzysztof Jaglarz 501771506

SZYBKIE ZAPYTANIE

Opis

Oferujemy do wynajmu 155 metrowy gotowy lokal gastronomiczny położony w Kompleksie Biurowo-Usługowym Młyńska 23, położonym w najlepszym miejscu Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego wejścia na: - nowy Dworzec PKP (520 pociągów codziennie), nowy Dworzec MPK (ponad 700 autobusów codziennie), - największy, darmowy (2h) parking w centrum miasta (1200 miejsc), postój busów i taxi, dodatkowo parking przed budynkiem (na godziny lub abonamenty) - bezpośrednie sąsiedztwo nowej Galerii Katowickiej - dodatkowo komfortowy bezpłatny parking podziemny dla samochodów. Prawie 100.000 osób codziennie przechodzi w pobliżu tego adresu lub w bezpośrednim sąsiedztwie. Od kilku lat, jest to najlepszy adres w Katowicach, ze wszystkimi plusami centrum i bez minusów, które z reguły trapią takie lokalizacje (np. problemy z parkowaniem, z dojazdem, słaby ruch pieszy wieczorami i w weekendy itd.). Lokal ten został wybudowany w zasadzie od nowa. Składa się z dużej sali konsumpcyjnej na około 45 osób, kuchni w układzie porządkowym, zmywaka, zaplecza socjalnego z łazienką, magazynu produktów i 3 toalet dla klientów. Wyposażenie lokalu obejmuje sprzęt: ladę grzewczą 2xGN, lada chłodnicza, piec konwekcyjno-parowy, lodówka pod blatowa 2drzwiowa, frytkownica, zmywarka kapturowa, piec do pizzy, kuchenka 4 palnikowa. Sala konsumpcyjna została zaprojektowana gustownie w surowym industrialnym stylu. Wnętrze posiada pełne wyposażenie w stoliki i krzesła dla klientów. Przed lokalem ogródek letni. Lokal zlokalizowany jest na poziomie -1 w ścisłym centrum miasta, w miejscu rozpoznawalnym bezpośrednio przy Galerii i dworca PKP. Oferta zakłada wynajem wraz z wyposażeniem za comiesięczną (lub jednorazową) rozsądną dopłatą lub bez wyposażenia dodatkowego. Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia tej powierzchni na usługi lub handel.

Oferta najmu

 • Powierzchnia155 m2
 • Stawka czynszu1 zł/m2
 • Opłata eksploatacyjna12,95 zł/m2

Standard

 • Czujniki dymu
 • Klimatyzacja (opcjonalnie)
 • Kontrola dostępu
 • Łącze światłowodowe
 • Ochrona budynku
 • Okablowanie elektryczne
 • Okablowanie komputerowe
 • Okablowanie telefoniczne
 • Recepcja
 • Winda

    Inwestycja objęła wyburzenie kamieniczki przy ul. Młyńskiej 21 i wybudowanie w to miejsce nowego, całkowicie przeszklonego, nowoczesnego Budynku. Dodatkowo inwestycja objęła nadbudowę kamienicy pod numerem 23 oraz wybudowanie nowej oficyny przy pl. Szewczyka 7. Łączna oferowana powierzchnia to 2500 m², na sześciu kondygnacjach naziemnych.

         

Zapewniono wysoki standard wykończenia m. in.: szklana elewacja zewnętrzna i wewnętrzna (segment A i D), wewnętrzne doświetlenie naturalnym światłem, klimatyzacja, nowoczesna wentylacja mechaniczna ochrona, CCTV i winda pół-panoramiczna. Materiały wykończeniowe (m. in: szkło, metal, drewno, cegła) dobrane tak, aby jednoznacznie wyróżnić się spośród innych oferowanych powierzchni, przy zapewnieniu wysokiego standardu i komfortu pracy dla Najemców i ich gości.

       

  Szklana elewacja, umożliwia z jednej strony komfortowe doświetlenie, a z drugiej zaś sformułowanie bardzo mocnego przekazu informacyjnego czy reklamowego. Dodatkowo 3 zewnętrzne ekrany reklamowe HD umożliwią sformułowanie zauważalnego przekazu informacyjnego czy reklamowego dla prawie 80.000 osób przechodzących w pobliżu codziennie. Jest to idealne miejsce na bardzo silną reklamę również brandową.

 

Jest to jedyne miejsce w sercu Katowic, gdzie będzie za dużo miejsc parkingowych. To w tym miejscu wszyscy katowiczanie będą zostawiać samochody na parkingu i będą dalej szli do pracy, coś załatwić, kupić lub spotkać się. Nowy plac, lub raczej Nowy Rynek, stał się przyjazną i tętniącą życiem przestrzenią publiczną przez 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora. A sąsiadujące Multikino, kino wielosalowe ofertę tę tylko uzupełni

 

Formularz kontaktowy